Almanca

A l m a n c a - T ü r k ç e Danışmanlık.

T ü r k e i und Nordzypern Insider. Privat-Persönlich Deutsch-Türkische Informationen für Geschäftsleute, Auswanderer, Urlauber, Senioren und Studenten.

Oktay BREMEN - oktay.hpage.com - Oktay YAZICI


A l m a n c a   O f i s i

7 Gün / 24 Saat

Ders - Tercüme - Çeviri

ve Refakat Hizmetleri

 

Tüm yurt-içi ve yurt-dışı görüşmeleriniz ve her türlü yazışmalarınızda hizmetinizdeyiz. Neden Almanca:

1.- Almanca dünya da aşağı yukarı 500 milyon(yarım milyar) insan-kişinin dilidir. 2.- Almanca, Almanya’nın yanı sıra tüm Avrupa-Birliğin de (EU) en geçerli ve önemli bir başlisandır. 3.- Almanca, dünya genelinde altıncı, Avrupa genelinde en çok konuşulan dildir. 4.- Almanya dünyanın en istikrarlı ülkelerinden biridir ve AB’nin Başı ve Başkurucusudur. Türkiye ile çok güçlü ekonomik ve tarihi ilişkilere sahiptir. 


DANIŞMANLIK-SERVİSİ - GARANTİLİ BİREBİR ALMANCA:

İş-İnsanlarımıza, şirket-işyeri ve çalışanlarına, öğrencilere her seviyede yoğun programlarla birebir eğitim. - Birebir eğitimi, dilediğiniz gün ve saatte size özel programlar ve istediğiniz yer de eğitim alma imkanı. - Okul ve üniversite öğrencilerine dersler almanca olarak anlatılır. İş-insanlarımıza ofislerinde Almanca-Gramer + pratik dersler verilir. 


*İrtibat : E-Mail / ofisburo@hotmail.com
i284571214504527992._szw1280h1280_4a887.png

 

Türkçe ve-veya Almanca YAŞLI BAKIMI Refakat Hizmetleri:


Sadece genel bir sosyal-Refakatçı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.


Dikkat : Bu bir Hasta-Bakıcılığı ilanı değildir. - Zira hasta bakıcılığı ile yaşlı bakıcılığı birbirinden çok farklı iki hizmetlerdir. - Yaşlı bakımı sadece yaşlı insan ile zaman geçirip ona sosyal hayatında eşlik eder, arkadaşlık yapar. - Oysa hasta bakıcılığı çok apayrı ve farklı tecrübe ve birikimlerin olmasını gerektirir (Örneğin; Hemşirelik gibi) . Lütfen bu iki hizmeti kesinlikle birbiriyle karıştırmayalım.


Sadece-yalnızca Yaşlılarımızın genel bakım ve sosyal yaşamda yalnız kalmamaları için verilen bir "Refakat-Refakatçılık" hizmetlerini kapsar ve yaşlılarımıza her türlü şefkatli ve anlayış dolu bakım-hizmetleri verilir.


Yaşlıları düşündüğümüz zaman genellikle bize yardım eden, çocuklarımıza bakmamızda yardımcı olan kişiler olarak görürüz ya da düşünürüz. Fakat bazı durumlarda maalesef onlarında çocuklar gibi bakıma ihtiyacı olabilmektedir. Bu da yaşlı bakıcısı hizmeti ile sağlanabilecek bir şeydir. Aslında, çoğu insan bakıcıların yalnızca çocuklara baktığını düşünür. Fakat günümüzde yaşlı bakıcılığı mesleği de oldukça gelişmiş ve güvenilir bir hale gelmiştir. Siz de (Özel) Yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsanız, lütfen bilgi için E-Mail gönderiniz. 


Yaşlı bakımı size ne gibi faydalar sağlar?

Arkadaş olur; birçok yaşlı yalnızlıktan şikayet eder. İyi bir yaşlı bakıcısı, ona güzel bir arkadaşlık sunacaktır. Bildiğiniz gibi Yaşlı bakımı, yaşlıların sürekli yanında olur. Genellikle bir çalışandan daha çok aile üyeleri gibi olurlar. Yaşlı bakıcılar her konuda yardımcı olur: Bir yaşlı bakıcısı, diğer insani ihtiyaçları da denetler. Bakıcılar gerektiğin de, gerekirse bilip becerebildikleri kadarı ile yemek pişirebilir, market ve böylesi gerekli diğer tüm "dış-hizmetleri" yaparlar.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
oktay.hpage.com oktay.hpage.comTürkei und Nordzypern Insider. Privat Persönlich Deutsch Türkische Informationen für Geschäftsleute, Auswanderer, Urlauber, Senioren und Studenten.

Türkei und Nordzypern Insider. Privat Persönlich Deutsch Türkische Informationen für Geschäftsleute, Auswanderer, Urlauber, Senioren und Studenten. Ihr Vertrauenspartner mit individueller Reiseberatung, Betreuung und Begleitung. Auch als Dolmetscher und Übersetzer mit Info, Tipps usw. u.v.m.

************************************************************


* Alle Rechte Vorbehalten - (oktay.hpage.com/Copyright©2001-2023) - Tüm Yasal Hakları Saklıdır.


Nach oben