Almanca


A l m a n c a   O f i s i


7 Gün / 24 Saat


Ders - Tercüme - Çeviri


Refakat Hizmetleri

 

Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı görüşmeleriniz ve her türlü yazışmalarınızda hizmetinizdeyiz. Neden Almanca:

1.- Almanca dünya da aşağı yukarı 500 milyon(yarım milyar) insan-kişinin dilidir. 2.- Almanca, Almanya’nın yanı sıra tüm Avrupa-Birliğin de (EU) en geçerli ve önemli bir başlisandır. 3.- Almanca, dünya genelinde altıncı, Avrupa genelinde en çok konuşulan dildir. 4.- Almanya dünyanın en istikrarlı ülkelerinden biridir ve AB’nin Başı ve Başkurucusudur. Türkiye ile çok güçlü ekonomik ve tarihi ilişkilere sahiptir. 


DANIŞMANLIK-SERVİSİ - GARANTİLİ BİREBİR ALMANCA:

İş-İnsanlarımıza, şirket-işyeri ve çalışanlarına, öğrencilere her seviyede yoğun programlarla birebir eğitim. - Birebir eğitimi, dilediğiniz gün ve saatte size özel programlar ve istediğiniz yer de eğitim alma imkanı. - Okul ve üniversite öğrencilerine dersler almanca olarak anlatılır. İşinsanlarımıza ofislerinde almanca gramer + pratik dersler verilir. 


Oktay YAZICIA l m a n c a

D e r s - Tercüme - Çeviri ve Refakat Hizmetleri

GARANTİLİ BİREBİR ALMANCA

- Öğrencilere her seviyede yoğun programlarla birebir eğitim.

- Birebir eğitimi, dilediğiniz gün ve saatte size özel programlar ve istediğiniz yer de eğitim alma imkanı.

- Öğrencilere dersler almanca olarak anlatılır. 

*İrtibat : E-Mail / ofisburo@hotmail.com

 

 


i284571214504527992._szw1280h1280_4a887.png

 

Türkçe ve-veya Almanca YAŞLI BAKIMI Refakat Hizmetleri:


Sadece genel bir sosyal-Refakatçı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.


Dikkat : Bu bir Hasta-Bakıcılığı ilanı değildir. - Zira hasta bakıcılığı ile yaşlı bakıcılığı birbirinden çok farklı iki hizmetlerdir. - Yaşlı bakımı sadece yaşlı insan ile zaman geçirip ona sosyal hayatında eşlik eder, arkadaşlık yapar. - Oysa hasta bakıcılığı çok apayrı ve farklı tecrübe ve birikimlerin olmasını gerektirir (Örneğin; Hemşirelik gibi) . Lütfen bu iki hizmeti kesinlikle birbiriyle karıştırmayalım.


Sadece-yalnızca Yaşlılarımızın genel bakım ve sosyal yaşamda yalnız kalmamaları için verilen bir "Refakat-Refakatçılık" hizmetlerini kapsar ve yaşlılarımıza her türlü şefkatli ve anlayış dolu bakım-hizmetleri verilir.


Not: Almanya da çocukluğumdan itibaren 7-8 senelik yaşlıların bakımı ve ayrıca hayvan ve köpek bakıcılığı hizmet tecrübem vardır. - Ancak yukarıda da belirtildiği üzere bu kesinlikle bir hasta bakımı-bakıcılığı ilanı değildir, sadece genel yaşlılık-bakımını içerir ve kapsar mahiyettedir. - Yanında arkadaşlık, yemek-yedirme, ilaçların verilmesi ve birlikte vakit geçirilmesi. Gezinti, alışveriş, oyun, eğlence, tatil ve böylesi gibi hizmetleri kapsar yalnızca. 


Yaşlıları düşündüğümüz zaman genellikle bize yardım eden, çocuklarımıza bakmamızda yardımcı olan kişiler olarak görürüz ya da düşünürüz. Fakat bazı durumlarda maalesef onlarında çocuklar gibi bakıma ihtiyacı olabilmektedir. Bu da yaşlı bakıcısı hizmeti ile sağlanabilecek bir şeydir. Aslında, çoğu insan bakıcıların yalnızca çocuklara baktığını düşünür. Fakat günümüzde yaşlı bakıcılığı mesleği de oldukça gelişmiş ve güvenilir bir hale gelmiştir. Sizde (Özel) Yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsanız, lütfen bilgi için E-Mail gönderiniz. 


Yaşlı bakımı size ne gibi faydalar sağlar?

Arkadaş olur; birçok yaşlı yalnızlıktan şikayet eder. İyi bir yaşlı bakıcısı, ona güzel bir arkadaşlık sunacaktır. Bildiğiniz gibi Yaşlı bakımı, yaşlıların sürekli yanında olur. Genellikle bir çalışandan daha çok aile üyeleri gibi olurlar. Yaşlı bakıcılar her konuda yardımcı olur: Bir yaşlı bakıcısı, diğer insani ihtiyaçları da denetler. Bakıcılar gerektiğin de, gerekirse bilip becerebildikleri kadarı ile yemek pişirebilir, market ve böylesi gerekli diğer tüm "dış-hizmetleri" de zaten yaparlar.


 

HAYVAN BAKIMI


Hastalıktan, yaşlılıktan, iş yoğunluğundan, ya da bi şekilde bir sebepten evden çıkamıyor, ev dostunuzu gezdiremiyormusunuz? - Sevgi ve ilgi ile onunla arkadaş olarak gezdiriyorum. 


Hayvanlarınıza, kedi ve köpek, sizlerin istediğiniz zaman ve yerde, yine sizlerin vereceğiniz tüm talimatlara harfiyen uygun olarak, şefkat ve özenle bakımları yapılır. 


Not: Almanya da çocukluğumdan itibaren 7-8 senelik yaşlıların bakımı ve ayrıca hayvan ve köpek bakıcılığı hizmet tecrübem vardır. Detaylı bilgi için lütfen E-Mail gönderiniz. 


Kedi ve Köpek Bakımı, son zamanlarda ihtiyaç duyulan meslek kollarından birisidir. Tatile ya da iş için seyahate çıktığınız zaman evdeki dostunuzu bir yere bırakamıyor, bakım evine vermeye de güvenemiyorsanız evde kedi ve köpek bakımı hizmeti alabilirsiniz. Son zamanlarda gelişen bu hizmet sayesinde evcil dostlarınız kendi evlerinde bakılmanın da keyfini sürecek. 


Hayvan bakımı ne gibi hizmetler sunuyor?

Kedi ve köpeğin günlük tuvalet ihtiyaçlarını sağlıyor. Köpeği hem tuvalet hem de oyun ihtiyacı için gezdiriyor Mama kaplarını temizliyor, dolduruyor Su kaplarını temizliyor, suyu tazeliyor. Eğer hayvan ilaç kullanıyorsa ilaçlarını veriyor. Acil durumlarda sahibine ulaşıyor. - Evcil hayvan bakımı konusunda herkese güvenmeyin, bu anlamda güvenilir ve işini severek yapan, bilen ve aynı zamanda ciddi hayvan sevgisi barındıran kişileri tercih ediniz.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
galata.homepage.eu galata.homepage.eu galata.homepage.eu galata.homepage.eu


***********************************


New-Website-Header-Background-Image532012.png


***********************************


* Alle Rechte Vorbehalten - (Copyright©2001-2021) - Tüm Yasal Hakları Saklıdır.

** (TR) - 2001'den günümüze sürekli yenilenen websayfalarımız ile "Nonstop" internetteyiz.

*** (D) - Seit 2001 "Nonstop" im Internet mit Webseitens.


Nach oben