Hakkımda

A l m a n c a - T ü r k ç e Danışmanlık.

T ü r k e i und Nordzypern Insider. Privat-Persönlich Deutsch-Türkische Informationen für Geschäftsleute, Auswanderer, Urlauber, Senioren und Studenten.

Oktay BREMEN - oktay.hpage.com - Oktay YAZICI

 H A K K I M D A


Emekli Turizmci ve Özel Almanca-Öğretmeni.


İstanbul'da doğdum. Bremen'de alman disiplini ile yetiştim, yetiştirildim ve okudum. Anaokulu, Yuva (Kindergarten) ve Kreşe (Kinderhorten) gittim. İlk-orta ve lise tahsili gördüm. Almanca diline vakıf olup, ayrıca temel meslek-turizm İngilizcem vardır.

 

İstanbul, Anadolu ve Doğu-Anadolu kültür turlarında Almanca tercüman-rehberliği yaptım. Antalya (Alanya, Side, Kemer, Kaş+Kalkan+Patara) ve Muğla (Marmaris, Fethiye, Dalyan, Bodrum+Didim) bölgelerinde turizmci olarak çalıştım. Bu süre zarfında değişik Alman-Türk Seyahat-Acenteleri ve Oteller de, ayrıca Alman-Uluslararası Transport-Firmalarında farklı görevlerde çalışıp, orta düzeyde yöneticilik ve sorumluluk alanlarında hizmetlerde bulundum.

 

Özel tecrübe ve ön vasıf-Niteliklerim : Liderlik vasıfları güçlü, personel yönetimi ve işlerin takibi konusunda alman disiplinine hakim. Hedef ve çözüm odaklı, pratik, analitik düşünebilen. Microsoft-Office programlarını kullanabilen. Bütçe, gider ve gelirler konusunda tecrübeli. Müşteri odaklılık, planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip.
oktay.hpage.com oktay.hpage.comTürkei und Nordzypern Insider. Privat Persönlich Deutsch Türkische Informationen für Geschäftsleute, Auswanderer, Urlauber, Senioren und Studenten.

Türkei und Nordzypern Insider. Privat Persönlich Deutsch Türkische Informationen für Geschäftsleute, Auswanderer, Urlauber, Senioren und Studenten. Ihr Vertrauenspartner mit individueller Reiseberatung, Betreuung und Begleitung. Auch als Dolmetscher und Übersetzer mit Info, Tipps usw. u.v.m.

************************************************************


* Alle Rechte Vorbehalten - (oktay.hpage.com/Copyright©2001-2023) - Tüm Yasal Hakları Saklıdır.


Nach oben